• DocuSign Standard Edition

    DocuSign Business Pro Edition to serwis sieciowy, który pozwala na przesyłanie dokumentów do
    Opłata administracyjna (netto):430,00‎ zł
  • DocuSign Business Pro Edition, 1-Year Initial Subscription – Access to Discounted Rates

    DocuSign Business Pro Edition to serwis sieciowy, który pozwala na przesyłanie dokumentów do
    Opłata administracyjna (netto):430,00‎ zł
  • O and O Software 365 Business, 25 Users

    O&O Software 365 Business jest najnowszą kolekcją 10 aplikacji do zarządzania danymi dla małych
    Opłata administracyjna (netto):338,00‎ zł
  • O and O Software 365 Business, 5 Users

    O&O Software 365 Business jest najnowszą kolekcją 10 aplikacji do zarządzania danymi dla małych
    Opłata administracyjna (netto):145,00‎ zł
  • Zoom Meetings 1-Year Subscription - Access to Discounted Rates

    Zoom Meetings łączy w sobie wideokonferencje i konferencje audio, proste spotkania online oraz
    Opłata administracyjna (netto):275,00‎ zł
  • Asana Premium or Business, 1-Year Subscription, Access to Discounted Rates

    Asana to system do zarządzania pracą zespołową, który pomaga zespołom w koordynacji i zarządzaniu
    Opłata administracyjna (netto):0,00‎ zł
  • O and O Software 365 Business, 10 Users

    O&O Software 365 Business jest najnowszą kolekcją 10 aplikacji do zarządzania danymi dla małych
    Opłata administracyjna (netto):242,00‎ zł
  • Microsoft 365 Nonprofit Cloud Subscription

    Uprawnione organizacje non-profit i charytatywne mogą otrzymać zniżki na subskrypcje Microsoft 365
  • Office 365 Enterprise - Nonprofit Cloud Subscription

    Zakwalifikowane organizacje pozarządowe mogą poprzez TechSoup skorzystać z preferencyjnych
  • Amazon Web Services Credits for Nonprofits

    Program Dotacji Amazon Web Services (AWS) dla organizacji pozarządowych oferuje dotacje na usługi w
    Opłata administracyjna (netto):459,00‎ zł
  • Cisco AnyConnect Apex SSL VPN 5-Year Subscription Licenses for 100 Users

    Produkt  The L-AC-APX-LIC= / L-AC-APX-5Y-S2  stanowi licencję subskrypcyjną na Cisco
    Opłata administracyjna (netto):2 102,00‎ zł
  • CleverReach for Nonprofits 1-Year Initial Subscription

    CleverReach to internetowe oprogramowanie do e-mail marketingu, służące do zarządzania kampaniami
    Opłata administracyjna (netto):164,00‎ zł
  • CleverReach for Nonprofits Subscription Renewal

    Jest to produkt odnawiający dla organizacji, które już zamówiły roczną subskrypcję CleverReach for
    Opłata administracyjna (netto):164,00‎ zł
  • User.com Business Plan - Access to Discounted Rates

    User.com to system klasy Marketing Automation / Customer Data Platform służący do automatyzacji
    Opłata administracyjna (netto):72,00‎ zł
  • Cisco Meraki MR36 Wi-Fi 6 Wireless Access Point with 5-Year License

    Please note that this product is offered through the Cisco donation program.The MR36-HW is a Cisco
    Opłata administracyjna (netto):1 145,00‎ zł
  • Cisco Meraki MR36H Wi-Fi 6 Wireless Access Point with 5-Year License

    Please note that this product is offered through the Cisco donation program.The MR36H-HW is a Cisco
    Opłata administracyjna (netto):1 145,00‎ zł
  • Cisco Meraki MR70 a/b/g/n/ac Wireless Access Point with 5-Year License

    Please note that this product is offered through the Cisco donation program.The MR70-HW is a Cisco
    Opłata administracyjna (netto):1 421,00‎ zł
  • Norton 360 Deluxe 1-Year Subscription for 5 Devices

    Norton 360 Deluxe chroni komputery, tablety i smartfony, a także dane osobowe przed najnowszymi
    Opłata administracyjna (netto):82,00‎ zł
  • Cisco Meraki 10GBASE-LR Single-Mode SFP Transceiver

    Please note that this product is offered through the Cisco donation program.The MA-SFP-10GB-LR is a
    Opłata administracyjna (netto):3 658,00‎ zł
  • Cisco Meraki 10GBASE-SR Multimode SFP Transceiver

    Please note that this product is offered through the Cisco donation program.The MA-SFP-10GB-SR is a
    Opłata administracyjna (netto):913,00‎ zł
Pozostałe wyniki: 34
Filtry
Filtry
Select a donor
Wszystko
Select a category
Select a media format
Multiple platforms (54)
Select a platform