Miło Cię widzieć na nowej stronie programu TechSoup Polska, prowadzonego przez Fundację TechSoup. Większość prac związanych w modernizacją nowej strony została zakończona. Część drobnych prac jeszcze trwa, ale nie powinny mieć one wpływu na Twoją rejestrację, logowanie się czy zamawianie produktów. Jeżeli widzisz jakieś błędy, możesz nam je zgłosić na adres: kontakt@techsoup.pl Dziękujemy za wyrozumiałość *** Ukryj tę wiadomość
Wszystkie pola są wymagane.
CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.

Chcesz dowiedzieć się więcej o programie TechSoup? Masz pytanie dotyczące produktu? Potrzebujesz pomocy w rejestracji bądź  w złożeniu zamówienia? Umów się z nami na 15-minutowe spotkanie online w dogodnym dla Ciebie czasie lub napisz do nas wiadomość, uzupełniając poniższy formularz kontaktowy. Jesteśmy dostępni dla Ciebie od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 - 16:00.    


Masz pytania?

Odwiedź stronę Centrum Pomocy TechSoup Polska, aby uzyskać więcej szczegółów na temat składania zamówień, rejestracji, kwalifikacji lub przejdź do Najczęściej Zadawanych Pytań (FAQ) dotyczących programu.

Dane kontaktowe Fundacji TechSoup

Fundacja TechSoup
ul. Bracka 25
00-028 Warszawa
NIP: 7010177399
KRS: 0000327333

Administracja Fundacji TechSoup
(22) 102 21 35

Uwaga! Pod powyższym numerem nie uzyskasz informacji w zakresie programu TechSoup Polska, czyli oferty oprogramowania, szkoleń, sprzętu i rozwiązań.