Workplace od Facebooka to narzędzie komunikacyjne, które łączy wszystkie osoby w organizacji, niezależnie od tego, czy siedzą za biurkiem, czy na pierwszej linii frontu. Zawiera znane funkcje, takie jak grupy, czat, pokoje i transmisje wideo na żywo, dzięki którym Twoi pracownicy i wolontariusze będą mogli rozmawiać i współpracować.

W ramach akcji Workplace for Good uprawnione organizacje mogą otrzymać do pięciu instancji Workplace. Workplace jest używany przez tysiące organizacji non-profit na całym świecie do budowania kultury organizacyjnej, współpracy nad projektami, zarządzania wolontariuszami i wywierania wpływu na społeczeństwo.

Workplace umożliwia jednokrotne logowanie, kontrolę administratora oraz bezproblemową integrację z innymi aplikacjami, takimi jak Microsoft 365, Okta czy Windows Azure AD. Workplace dba o prywatność i bezpieczeństwo użytkowników, a światowej klasy infrastruktura i funkcje korporacyjne zapewniają bezpieczeństwo Twojej organizacji. Aby zarejestrować się w Workplace, nie musisz posiadać osobistego konta na Facebooku.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WORKPLACE


Ta oferta jest dostępna dla naszej społeczności bezpośrednio przez Workplace od Facebooka i jest możliwa częściowo dzięki TechSoup Validation Services. Dowiedz się więcej o tym, jak TechSoup współpracuje z wiodącymi firmami, aby wprowadzać oferty takie jak ta do sektora non-profit.

 

 

 

Jak Workplace określa, które organizacje kwalifikują się do uzyskania statusu organizacji non-profit lub organizacji pozarządowych?

Workplace ma pomagać organizacjom non-profit w realizowaniu ich misji.

TechSoup pomaga w walidacji i potwierdza status organizacji non-profit dla organizacji i instytucji.

W związku z tym, aby móc używać Workplace Premium bez opłaty, grupa musi spełniać wszystkie poniższe wymagania:
 

  • Musi być zarejestrowana w TechSoup
  • Nie może być uznana za podmiot lub organizację rządową

WIĘCEJ INFORMACJI