Slack to platforma komunikacyjna oparta na kanałach. Dzięki Slackowi ludzie mogą pracować razem bardziej efektywnie, łączyć wszystkie swoje narzędzia programowe i usługi oraz znajdować informacje, których potrzebują, aby wykonywać swoją najlepszą pracę - a wszystko to w bezpiecznym środowisku klasy korporacyjnej.

Zespoły non-profit mogą używać Slacka do lepszej współpracy poprzez udostępnianie wiadomości, narzędzi i plików w dedykowanych kanałach. Kanały mogą być zorganizowane według zespołów, projektów lub w inny sposób istotny dla organizacji non-profit.

Dzięki usłudze Slack for Nonprofits, uprawnione organizacje mogą ubiegać się o bezpłatne lub zniżkowe aktualizacje do planów Slack Standard i Plus.

 

  • Organizacje do 250 pracowników mogą ubiegać się o bezpłatne uaktualnienie do planu Standard lub 85-procentową zniżkę na plan Plus.
  • Organizacje z ponad 250 pracownikami mogą ubiegać się o 85-procentową zniżkę na plan Standard lub Plus.
     

Ta oferta jest dostępna dla naszej społeczności bezpośrednio przez Slack i jest możliwa częściowo dzięki TechSoup Validation Services. Dowiedz się więcej o tym, jak TechSoup współpracuje z wiodącymi firmami, aby wprowadzić oferty takie jak ta do sektora non-profit.