GetResponse umożliwia przedsiębiorstwom rozwój poprzez ukierunkowane kampanie marketingowe, które przynoszą duży zwrot z inwestycji. Poprzez współpracę z TechSoup, GetResponse zobowiązało się do udostępnienia swojej platformy organizacjom non-profit każdej wielkości.

Zdobądź platformę marketingową online dla swojej organizacji non-profit, organizacji charytatywnej lub biblioteki publicznej dzięki GetResponse for Nonprofits w TechSoup.

Możesz wykorzystać platformę marketingową GetResponse do prowadzenia kampanii marketingowych, które obejmują email, marketing automation, strony docelowe i wiele innych.

Uprawnienia i ograniczenia

Jeśli się kwalifikujesz, Twoja organizacja może ubiegać się o jeden rabat na dwa lata (od 1 lipca do 30 czerwca). Aby sprawdzić, czy Twoja organizacja kwalifikuje się do udziału w tym programie, zapoznaj się ze stroną dotyczącą kwalifikowalności i ograniczeń.

Informacje o dostępie do zniżek

Jeśli w nazwie produktu znajduje się "Dostęp do zniżek" lub "Dostęp do", a po nim procentowa zniżka, oferta obejmuje specjalnie obniżone stawki na produkty lub usługi. Oznacza to, że po złożeniu zamówienia i uiszczeniu wszelkich opłat administracyjnych na rzecz TechSoup, zapłacisz również bezpośrednio partnerowi - darczyńcy za dany produkt lub usługę. Konkretne zniżki można znaleźć w opisie każdego produktu. Stawki te są dostępne tylko dla uprawnionych organizacji non-profit i bibliotek za pośrednictwem TechSoup.