Organizacje pozarządowe często muszą radzić sobie z ograniczonymi zasobami, w dodatku często rozproszonymi. Z pomocą przychodzą narzędzia wspomagające zarządzanie projektami.  Asana jest jednym z narzędzi umożliwiających przejrzyste rozplanowanie zadań, celów i zobowiązań.

Z Asaną możesz:

  • zaplanować wszystkie kroki w projekcie, stworzyć ścieżki wiodące do realizacji celów i monitorować terminy
  • stworzyć wzory dla powtarzalnych zadań, aby nie wymyślać za każdym razem koła na nowo
  • jasno określić kto i kiedy wykonuje dane zadania.

Oznacza to, że Twój zespół może spędzać mniej czasu na koordynowaniu pracy, a więcej na pracy, która naprawdę ma znaczenie. Niezależnie od tego, czy chodzi o kampanie zbierania funduszy, wprowadzanie wolontariuszy, kalendarze redakcyjne, plany wydarzeń, wnioski IT, plany rozwoju produktów czy złożone projekty, Twój zespół może zarządzać nimi za pomocą Asana. Chcemy umożliwić organizacjom non-profit na całym świecie osiąganie więcej przy mniejszym wysiłku, dzięki czemu zespoły będą bardziej produktywne w realizacji swoich misji.

Pobierz oprogramowanie Asana do zarządzania pracą dla swojej organizacji non-profit, organizacji charytatywnej lub biblioteki publicznej w ramach programu rabatowego Asana w TechSoup.

Możesz użyć Asana, aby pomóc zespołom w Twojej organizacji koordynować i zarządzać ich pracą. Zespoły mogą współpracować z dowolnego miejsca za pomocą aplikacji internetowej i mobilnej Asana.

Kryteria kwalifikowalności i restrykcji

Kwalifikowalność Twojej organizacji możesz sprawdzić, wchodząc na stronę z wytycznymi i restrykcjami i zapoznając się z jej zawartością.