Miło Cię widzieć na nowej stronie programu TechSoup Polska, prowadzonego przez Fundację TechSoup. Większość prac związanych w modernizacją nowej strony została zakończona. Część drobnych prac jeszcze trwa, ale nie powinny mieć one wpływu na Twoją rejestrację, logowanie się czy zamawianie produktów. Jeżeli widzisz jakieś błędy, możesz nam je zgłosić na adres: kontakt@techsoup.pl Dziękujemy za wyrozumiałość *** Ukryj tę wiadomość

 


Anna Sienicka
V-ce President, TechSoup, Europe

Anna odpowiada za działalność i strategiczny rozwój TechSoup Europe - regionalnego biura TechSoup Global na Europę.  

Przed pracą w TechSoup Anna była wiceprezeską zarządu Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, gdzie zajmowała się  budową elastycznego, otwartego na współpracę i efektywnego rynku pracy.  Kierowała także (z ramienia strony społecznej)  pracami grupy prawnej w Radzie Działalności Pożytku Publicznego oraz, działała w zespole powołanym przez Premiera RP ds.  rozwiązań systemowych z zakresu ekonomii społecznej. Anna jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu  Warszawskiego oraz studiów MA Uniwersytetu Lancaster „Gospodarka a społeczeństwo” (Economy and Society) w Ośrodku  Studiów Społecznych przy Instytucie Filozofii i Socjologii Polskiej Akademii Nauk. 

Anna uwielbia podróże i naturę. W wolnych chwilach wspina się, chodzi po lesie i nurkuje.

 

 

Wojciech Rustecki
Senior Director of Technology Solutions and Services, Europa
Deputy Director, Fundacja TechSoup

Wojciech odpowiada za wszystkie programy i projekty TechSoup w Polsce i Europie, a także za działania operacyjne organizacji: finanse, administrację oraz zarządzenie zasobami ludzkimi. 

Przed dołączeniem do zespołu TechSoup, Wojciech był wiceprezesem i dyrektorem zarządzającym w Pracowni Badań i  Innowacji Społecznych "Stocznia”. Jest absolwentem stosunków międzynarodowych i zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Interesuje się nowymi technologiami, sportem a zwłaszcza koszykówką. Lubi planować nowe przedsięwzięcia, a najbardziej lubi spędzać czas z rodziną.

 

 

Michał Szwarc
Senior Director Strategic Partnerships and Alliances

Michał rozwija nasze relacje z nowymi partnerami np. korporacjami, fundacjami, organizacjami pozarządowymi
i rządowymi, z którymi TechSoup może współtworzyć nowe usługi i oferty. Michał szuka również możliwości rozwoju naszych usług i oferty dla NGO.

Skończył Informatykę na Politechnice Wrocławskiej i ma 15 lat doświadczenia we wdrażaniu rozwiązań komunikacyjnych z Verizon Communications. 

Michał interesuje się baletem i filmem, uwielbia poznawać ciekawych ludzi.

 

 

Magdalena Huszcza
Grant Program Operations Director

Magdalena odpowiada za zarządzanie i koordynowanie portfolio projektów grantowych Fundacji TechSoup.

Magdalena ma dyplom z psychologii. Przez blisko 15 lat pracowała dla Fundacji Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych, gdzie zaczynała jako wolontariuszka, by ostatecznie objąć stanowisko wiceprezeski zarządu. W FISE była odpowiedzialna za zarządzanie organizacją, w tym planowanie strategiczne, zarządzanie zespołem i finanasmi, nadzór nad wszystkimi projektami realizowanymi przez FISE, rozwój nowych obszarów działań. Przez 10 lat pełniła równiez funkcję kierowniczki Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej prowadzonego przez FISE.

Jej pasje to fotografia i podróże. Jej aktualna fotograficzna miłość to lodowa tafla Bajkału zimą. Magdalena uwielbia relaksować się przy gotowaniu. Jest też miłośniczką kina, zwłaszcza hiszpańskiego.

 

 


Maciej Przybycień
Director of FTS Operations and Organization Development

Maciej  jest Dyrektorem Operacyjnym i ds. Rozwoju Organizacyjnego. Odpowiada za działy finansów, prawny oraz People & Culture.

Maciej jest absolwentem prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz szkoły prawa amerykańskiego Columbus School of Law. Pracował jako doradca podatkowy w EY, wspierając szereg międzynarodowych organizacji w kwestiach prawnych i podatkowych. Pracował również w Deloitte w Londynie, pomagając dużym organizacjom w usprawnianiu ich procesów biznesowych, w tym za pomocą technologii. Maciej prowadził kompleksowe projekty międzynarodowe w Wielkiej Brytanii oraz na Bliskim Wschodzie.

W wolnym czasie Maciej lubi podnoszenie ciężarów i bieganie, gry wideo, a także długie spacery z podcastami.

 

 

Paweł Majchrzak
Enterprise Business Systems Director

Paweł jest odpowiedzialny za rozwój systemów IT TechSoup.

Paweł jest fanem nowych technologii. Ma on wieloletnie doświadczenie w tworzeniu, rozwijaniu i utrzymaniu rozwiązań IT w dużych operacjach na poziomie przedsiębiorstwa. W swojej karierze zawodowej Paweł pracował rozwijając systemy biznesowe i profesjonalne usługi dla takich firm jak Eltel Group, Siemens czy ADB.

Paweł kocha sport, ale nie tylko oglądać! Kiedyś był zawodowym pływakiem. Uwielbia pływanie, żeglarstwo, góry i jazdę na rowerze.

 

TechSoup Polska

 

Magdalena Pieńkowska
Program Manager

Magda jest odpowiedzialna za zarządzanie i rozwój wszystkich działań programu TechSoup w Polsce. Obejmuje to ułatwanie dostępu do oprogramowania, sprzętu, chmury i innych rozwiązań technologicznych oraz edukacji.
 
Magda związana jest z branżą rozrywkową, produkcyjną i marketingową od prawie 20 lat, w tym 12 lat jako liderka zespołu. Współtworzyła i zarządzała Działem Projektów Specjalnych w Multikino (obecnie Vue Entertainment Group). Jako dyrektor marketingu w Platige Image była odpowiedzialna za kompleksową komunikację marketingową studia. W Stellar Fireworks była producentem multimedialnego widowiska teatralnego dla parków rozrywki.
 
Magda jest dumną matką bliźniaków. Jest w ciągłym ruchu, więc najlepszą rzeczą, jaką może zrobić dla siebie, jest uczęszczanie na zajęcia jogi. Wielka fanka animacji Disneya, żeglarstwa i snowboardu.

 

 

Zuzanna Falęcka
NGO Support Specialist

Zuza od prawie 15 lat zajmuje się obsługą klienta. Przez te lata pracowała w kilku międzynarodowych firmach takich jak INTRUM czy w CWS-boco. Na każdym etapie jej kariery kontakt z klientem był na pierwszym miejscu.

Przez wiele lat Zuza rozwijała się i szkoliła w zakresie prawidłowej obsługi klienta. Obecnie studiuje także Psychologię w Biznesie na Wyższej Szkole Bankowej w Warszawie.

Zuza jest szczęśliwą mama i żoną, a w wolnych chwilach najchętnie wybiera się na przejażdżki rowerowe.

 

 

Julia Klujewska
Junior Customer Service Specialist

Julia wspiera organizacje pozarządowe, bliblioteki i muzea w Polsce w rozwoju technologicznym.

Wcześniej pracowała w Biurze Rekrutacji na Uniwersytecie SWPS.

Julia jest absolwentką filologii angielskiej, ścieżki Kultury i Literatury na Uniwersytecie SWPS.

Julia uwielbia francuskie kino, filmy reżyserii Jacquesa Demy i Tima Burtona. Wolny czas lubi spędzać na malowaniu lub rysowaniu. 

 

 

Karina Janus
Marketing Specialist

Karina jest odpowiedzialna za działania marketingowe w TechSoup Polska.

W przeszłości pracowała dla fundacji IT i jako pracownik miasta stołecznego Warszawa, gdzie rozpoczynała swoją zawodową karierę. Od wielu lat aktywnie działa w wolontariatach, gdzie także była odpowiedzialna m.in. za obszary social mediów, marketingu i współprace z partnerami.

Na co dzień wielka fanka filmów Marvela. Uwielbia praktykować jogę, biegać i rozwijać swoje umiejętności.

 

 

Katarzyna Wójcik
NGO Digital Development Specialist

Kasia w TechSoup Polska opiekuje się programem sprzętowym i wspiera organizacje pozarządowe w przeprowadzaniu transformacji cyfrowej, pomagając im zbadać ich cyfrowe potrzeby, rekomendując rozwiązania i wspólnie z nimi planując działania związane z wdrażaniem nowych systemów, aplikacji czy planując odpowiednie szkolenia.

Ukończyła studia magisterskie z ekonomii na Unwersytecie Wrocławskim a później podyplomowe studia z mediacji. Zawodowo związana z obsługą klienta od ponad 15 lat. Pracowała wcześniej w różnych działach- helpdesk, w sprzedaży. 

Jazda na rowerze, czytanie książek, szycie i chodzenie po górach to ulubione zajęcia Kasi.

 

 Program Grantowy

 

Łucja Kornaszewska
Senior Program Manager

Łucja odpowiada za rozwój działań i projektów Fundacji TechSoup w Polsce, we współpracy z partnerami społecznymi i publicznymi.

Łucja ma kilkanascie lat doświadczenia w pracy w różnych organizacjach pozarządowych w Polsce. Przed dołączeniem do zespołu TechSoup odpowiadała za za wdrażanie i realizację ogólnopolskich programów edukacyjnych Fundacji Orange.

W wolnym czasie uprawiac różne sporty w otoczeniu przyrody oraz  czytać ksiązki leżąc w hamaku.

 

Sun Park
Senior Manager

Sun jest odpowiedzialna za zarządzanie relacjami z europejskimi partnerami Techsoup i donorami. Pomaga przy realizacji wydarzeń specjalnych i projektów grantowych w Europie. Obecnie pracuje z Amsterdamu, w przeszłości w San Francisco.

Sun ukończyła Northwestern University. Spędziła rok na wolontariacie w Hanoi (Wietnam) pracując dla lokalnej organizacji pozarządowej REACH.

Uwielbia podróże, czytanie, Netflix, gotowanie, jedzenie, dzikie zwierzęta, a zwłaszcza rekiny.

 

 

Dominika Potkańska
Program Execution Manager 

Dominika odpowiada za najwyższe standardy i jakość wdrożenia portfolio projektow grantowych Fundacji TechSoup.

Dominika ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim, a przed dołączeniem do zespołu TechSoup  przez prawie 8 lat pracowała w Fundacji Instytut Spraw Publicznych jako badaczka i kierowniczka projektów. Posiada doświadczenie w koordynowaniu projektów badawczych, rzeczniczych i szkoleniowych z zakresu ekonomii społecznej, polityki migracyjnej, edukacji międzykulturowej oraz integracji migrantów i uchodźców w Polsce i UE. Koordynowała także kampanię społeczną na temat migrantek w Polsce pod hasłem „Zobacz niewidzialne”.

Wolny czas spędza jako wolontariuszka w kooperatywie spożywczej „Dobrze” w Warszawie. Uwielbia słuchać Elvisa Presleya.

 

Maria Makowska
Training and Education Manager 

Maria odpowiada za rozwój szkoleń i projektów edukacyjnych TechSoup w Europie. Wzmacnia naszą sieć poprzez facylitowanie współpracy partnerów w obszare rozwoju szkoleń dla organizacji społecznych.

Maria jest socjolożką. Przed dołączeniem do TechSoup pracowała w Fundacji Szkoła Liderów, gdzie pełniła role koordynatorki projektów, trenerki i członkini zarządu. Ma doświadczenie tworzenia, wdrażania i nadzorowania krajowych oraz międzynarodowych programów edukacyjnych skierowanych do liderów społecznych i politycznych. Ma ponad 10-letnie doświadczenie wspierania grup jako trenerka i facylitatorka. We współrpacy z szeregiem organizacji pozarządowych opracowywała materiały edukacyjne dla trenerów i osób pracujących z młodzieżą.

W wolnych czasie lubi spędzać czas poza miastem. Jest przekonana, że rower to najlepszy wynalazek ludzkości.

 

 

Maja Durlik
Community Manager

Maja organizuje MEGAPHONE, wydarzenia dla aktywistów z Europy Środkowo-Wschodniej i wspiera organizacje w budowaniu lepszej komunikacji ze swoimi odbiorcami.

Wcześniej Maja pracowała przy różnych projektach badawczych i ewaluacyjnych (jest socjolożką), ale w ostatnich latach zarządzała też projektami innowacji społecznych. Maja była koordynatorką Europejskiego Konkursu Innowacji Społecznych organizowanego przez Komisję Europejską.

Poza pracą słucha zbyt wiele podkastów. Lubi też jeździć po Polsce. Uwielbia wszystko, co włoskie.

 

 

Klaudia Grabowska
Project Manager

 

Klaudia zarządza skalowaniem platformy Digital Activism Hub - Hive Mind.

Klaudia jest aktywistką działającą na styku nowych technologii i nauk humanistycznych. Posiada ponad 12-letnie doświadczenie w inicjowaniu i prowadzeniu oddolnych i instytucjonalnych projektów w obszarze transformacji cyfrowej. 

Ukończyła studia magisterskie z historii średniowiecza na Uniwersytecie Warszawskim.

Klaudia uwielbia eskapady w dzicz: piesze wycieczki, polskie lasy i jeziora. Nigdy nie odmawia gry w scrabble lub neuroshimy.

 

 

Yaroslava Tytarenko
Online Education and Trainers Community Manager

Yaroslava wspiera nasz program zaangażowania obywatelskiego w obszarze edukacji.

Jej doświadczenie obejmuje zarządzanie programami pomocy technicznej na Ukrainie, Białorusi i Mołdawii czy zarządzanie projektami międzynarodowymi w tym projekty Amerykańskiego Czerwonego Krzyża w Waszyngtonie oraz jako członek zespołu badawczego prowadzącego ocenę najlepszych praktyk dla programu rozwoju nabrzeża w Nowym Jorku.

Yaroslava posiada tytuł magistra zarządzania organizacjami non-profit na New School University w Nowym Jorku, tytuł magistra zarządzania projektami na Uniwersytecie Ekonomii i Prawa „KROK” w Kijowie; oraz Bachelor of Business Administration (Management) and Computer Information Systems dyplom z International Christian University (ICU) - Kijów.

W wolnym czasie lubi podróżować, czytać, spacerować i grać na pianinie.

 

 

Dominika Uzar
Digital Community & Social Media Manager

Dominika rozpoczęła swoją przygodę z TechSoup Europe w 2020 roku na stanowisku Koordynatora Szkoleń. Obecnie, jako Menadżer ds. Społeczności Cyfrowej i Mediów Społecznościowych, jest odpowiedzialna za wprowadzanie i promowanie innowacyjnego podejścia do angażowania społeczności na terenie Europy za pomocą mediów społecznościowych i innych kanałów komunikacji.

Dominika ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń językowych/międzykulturowych oraz szkoleń z zakresu umiejętności miękkich/zarządzania. W swojej karierze prowadziła, promowała i nadzorowała liczne projekty związane z edukacją dorosłych. Ukończyła Filologię Angielską i podyplomowo Psychologię Rozwoju Organizacji, jest świeżo upieczonym DPro Projekt Menadżerem oraz Praktykiem NLP w zakresie komunikacji opartej na uważności.

W wolnym czasie uwielbia wszystko, co kreatywne: rysowanie komiksów, pisanie, naukę języków i nowych umiejętności.

 

 

Francesco Perconti
Program Manager of the Youth Engagement Program

Francesco jest odpowiedzialny za zarządzanie projektem Game Changer i CEAR. 
 
Posiada dyplom współpracy międzynarodowej i rozwoju gospodarczego oraz prawie 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w sektorze organizacji pozarządowych.
 
Podczas studiów Francesco założył własną organizację młodzieżową, w której pracował jako wolontariusz przez 4 lata. Przez kilka lat był też freelancerem - project managerem. Od 2016 r. jego konikiem są innowacje społeczne - uruchomił aplikację wspierającą organizacje pozarządowe i wolontariuszy na Sycylii.
 
W wolnym czasie uwielbia gotować i podróżować, a jego pasją jest muzyka i kino.

 

 

Kamilla Rejmer
Project Manager

Kamilla koordynuje projekt Meet and Code, który promuje naukę kodowania wśród młodych Europejczyków.

Przed dołączeniem do TechSoup, pracowała w Europejskiej Sieci Pamięć i Solidarność, gdzie koordynowała organizację corocznego, międzynarodowego Seminarium. Pracowała także przez 5 lat w Polskiej Ambasadzie w Brukseli. Skończyła Nauki Polityczne na Uniwersytecie w Louvain.

Jest wielbicielką snowboardingu i jazdy konnej. W wolnych chwilach szkoli się na instruktora pilatesu.

Dominika rozpoczęła swoją przygodę z TechSoup Europe w 2020 roku na stanowisku Koordynatora Szkoleń. Obecnie, jako Menadżer ds. Społeczności Cyfrowej i Mediów Społecznościowych, jest odpowiedzialna za wprowadzanie i promowanie innowacyjnego podejścia do angażowania społeczności na terenie Europy za pomocą mediów społecznościowych i innych kanałów komunikacji.

Dominika ma ponad 20-letnie doświadczenie w dziedzinie szkoleń językowych/międzykulturowych oraz szkoleń z zakresu umiejętności miękkich/zarządzania. W swojej karierze prowadziła, promowała i nadzorowała liczne projekty związane z edukacją dorosłych. Ukończyła Filologię Angielską i podyplomowo Psychologię Rozwoju Organizacji, jest świeżo upieczonym DPro Projekt Menadżerem oraz Praktykiem NLP w zakresie komunikacji opartej na uważności.

W wolnym czasie uwielbia wszystko, co kreatywne: rysowanie komiksów, pisanie, naukę języków i nowych umiejętności.

 

 

Dorota Kuszyńska
Hive Mind Operations Manager

Dorota jest odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie Hive Mind, w szczególności za zarządzanie procesami i budżetami oraz wspieranie strategicznego rozwoju i wdrażania Hive Mind z Partnerami na całym świecie.

Dorota ukończyła kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomową akademię psychologii przywództwa w Szkole Biznesu Politechniki Warszawskiej. Ma 10-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami edukacyjnymi i kulturalnymi w sektorach publicznym i NGO. Przed dołączeniem do zespołu TechSoup koordynowała projekty edukacyjne rozwijające kompetencje społeczno-emocjonalne edukatorów i ich podopiecznych oraz była odpowiedzialna za akcję społeczną promującą równość płci i równowagę między życiem prywatnym a pracą.

W wolnym czasie Dorota lubi czytać i obserwować to, jak język wpływa na obraz rzeczywistości.

 

 

Katarzyna Piotrowska
Hive Mind Content Production Manager

Kasia koordynuje projekt Hive Mind na Węgrzech oraz zajmuję się koordynacją i produkcją kontentu na blog Hive Mind

Ukończyła Kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim ze specjalizacją Animacja Kultury. Po rocznym Erasmusie w Berlinie na kierunku Culture Management pracowała w sektorze kultury przy organizacji różnych wydarzeń kulturalnych, między innymi organizowała największe targi muzyki światowej WOMEX oraz Tech Open Air festiwal. u nowych technologii w Berlinie. W Polsce Kasia pracowała jako organizatorka spotkań kulturalno-biznesowych dla klientów zagranicznych w Polsce.

W wolnym czasie Kasia lubi podróże, często połączone z wycieczkami górskimi. 

 

Nataliia Shkurka
Project Manager

Natalia dołączyła do naszego zespołu Youth Engegement jako project managerka.

Natalia od 8 lat ściśle współpracuje z sektorem pozarządowym jako Project Manager realizując inicjatywy społeczne dla ukraińskiej młodzieży oraz jako doradca ds. budowania potencjału dla lokalnych i międzynarodowych organizacji non-profit.

Jej pasją jest podróżowanie i poznawanie nowych miejsc na całym świecie. W wolnym czasie uwielbia ćwiczyć i ładować się fly jogą.

 

 

Komunikacja

 

Katarzyna Zwolak-Szwechowicz
Comms Ninja

Kasia to nasza czarodziejka komunikacji. Zajmuje się wizerunkiem Fundacji TechSoup i jej brandami TechSoup Polska i TechSoup Europe oraz komunikacją wewnątrz naszej międzynarodowej sieci. Kasia robi to, co lubi najbardziej: pisze, nagrywa, tworzy grafiki, filmiki, newslettery i prezentacje, prowadzi social media i strony internetowe. I ciągle się uczy, bo rewolucja technologiczna nie stoi w miejscu!

Kasia ukończyła stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, studiowała również w Lublanie (Słowenia). Zanim trafiła do TechSoup, koordynowała projekty społeczne finansowane ze środków unijnych.

Lubi podróże - małe i duże, szczególnie w polskie góry. Najbardziej lubi spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.

 

Finanse i Administracja 

 

Mariusz Stanny
Head of Finance

Mariusz ma 15-letne doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w firmie produkcyjnej, start-upie technologicznym, firmie doradczej oraz instytucji publicznej, co sprawia że ma szerokie spojrzenie na zagadnienia finansowe. Przez ostatnie 7 lat pracował w Centrum Nauki Kopernik, gdzie był odpowiedzialny za stworzenie i funkcjonowanie działu finansowego oraz za wdrożenia systemów komputerowych w obszarze finansów. Mariusz ukończył wydział ekonomiczny na Uniwersytecie Gdańskim.

Mariusz uwielba spędzać czas wolny chodząc po górach. Oprócz tego lubi pływać, biegać i jeździć na rowerze, dlatego okazjonalnie bierze udział w zawodach triathlonowych.

 

 

Elena Diaconu
Grant Operations Portfolio Manager

Elena wspiera zarządzanie grantami i nadzoruje finansowo projekty TechSoup Europe.

Elena ma ponad 18-letnie doświadczenie w międzynarodowym zarządzaniu projektami, w tym ponad 10-letnie doświadczenie menedżerskie. Pracowała w projektach międzynarodowych finansowanych przez UNDP, UNHCR, SIDA, WB, badania WE i projekty TA, a także prywatne instytucje darczyńców. 

Elena jest absolwentką Linkoping University, Szwecja, Wydział Stosunków Międzynarodowych. Biegle włada językiem rumuńskim, rosyjskim, angielskim i polskim. Uczy zarządzania projektami i zamówień publicznych na Uniwersytecie Łazarskiego w Warszawie.

W wolnym czasie Elena lubi poczytać dobrą książkę lub obejrzeć film. Lubi także podróże oraz odkrywanie nowych kultur.

 

 

Natalia Jamioła
Finance Specialist

Natalia nadzoruje w Fundacji proces obiegu dokumentów i delegacji oraz zajmuje się ich weryfikacją rachunkową. 

Ukończyła studia na kierunku finanse i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim. Obecnie kształci się w Szkole Głównej Handlowej.

Natalia chętnie poznaje nowych ludzi. W wolnym czasie lubi gotować, uprawiać sporty i czytać powieści.

 

 

Martyna Maciszewka
Senior People & Culture Generalist

Martyna odpowiada za realizację szeregu procesów HR-owych, takich jak: onboarding, administracja kadrowa, payroll, rekrutacja, szkolenia oraz zapewnia codzienne wsparcie dla pracowników i managerów w kwestiach personalnych.

Martyna ukończyła psychologię kliniczną na Uniersytecie SWPS, a przed dołączeniem do TechSoup przez blisko 3 lata pracowała w dziale HR w Fundacji DKMS.

Czas wolny spędza z przyjaciółmi i rodziną. Lubi poznawać nowe miejsca i oglądać thrillery, najlepiej psychologiczne.

 

 

Monika Penkala
Junior People & Culture Specialist

Monika jest odpowiedzialna za procesy HR, takie jak administracja HR, onboarding, rekrutacja kandydatów, a także wspieranie zespołu P&C w kluczowych zadaniach.

Monika jest absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego z tytułem magistra ekonomii i filologii angielskiej.

Monika lubi kryminały, zajęcia na świeżym powietrzu oraz zumbę.

 

 

Oleg Salko
Office Coordinator 

Oleg opiekuje się biurem Fundacji, dba o jego wygląd i prawidłowe funkcjonowanie. Jest odpowiedzialny za zakupy, kontakty z dostawcami i administracją budynku oraz organizację biurowych eventów. Czuwa nad prawidłowym obiegiem dokumentacji i prowadzi fundacyjne archiwum.

Oleg przez ostatnie 7 lat pracował w Biurze Międzynarodowym Uniwersytetu SWPS, gdzie zajmował się zagadnieniami związanymi ze studentami międzynarodowymi oraz internacjonalizacją uczelni. Ukończył stosunki międzynarodowe oraz prawo.

Wolny czas Oleg poświęca na nauce języków obcych. Interesuje go literatura historyczna i filozoficzna.

 

Partner Services 

 

Magdalena Raczkowska
Service Operations Specialist 

Magdalena wspiera nasz zespół Partner Services.

Magda posiada bogate doświadczenie w operacjach i obsłudze klienta. Pracowała dla dużej polskiej firmy telekomunikacyjnej, kilku fintechów oraz w agencji komunikacji medycznej.
Kształciła się w sztuce i technice fotografii.

Jej hobby to urbex oraz rysowanie, malowanie i fotografia.

 

 

Nqobani Masuku
Service Operations Specialist

Nqobani pracuje jako specjalista w zespole Partner Services.

Od 3 lat Nqobani wykorzystuje swoje umiejętności organizacyjne i komunikacyjne. Pracował w  kilku warszawskich firm. Karierę rozpoczął w Carlson Wagonlit jako konsultant biznesowy, a następnie przeniósł się do Diebold Nixdorf jako analityk ds. wsparcia IT. Nqobani jest młodym przedsiębiorcą, filantropem i członkiem-założycielem Fundacji Nqobani Masuku: organizacji non-profit, która dociera do osób znajdujących się w trudnej sytuacji w Zimbabwe.

Obecnie robi licencjat z zarządzania biznesem na Uniwersytecie Łazarskiego w Warszawie.

Kocha muzykę i sport. W wolnym czasie gra w krykieta, rugby i piłkę nożną.

 

 

Magdalena Niewadzi
Service Operations Specialist

Magdalena pracuje jako Service Operations Specialist w zespole Partner Services.

Przez ostatnie kilka lat pracowała dla polskiej giełdy pracy, gdzie zdobywała doświadczenie w edycji stron internetowych, tworzeniu layoutów i obsłudze klienta.

Magda ukończyła Instytut Studiów Iberyjskich i Iberoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego z tytułem magistra w dziedzinie Hispanic Studies.

Magdalena mówi po polsku, angielsku, hiszpańsku i portugalsku. Jest pasjonatką fitnessu, siłowni, kalisteniki, jogi, kolarstwa, wakeboardu i tańca.

 

 

Katarzyna Staszajtis
Service Operations Specialist

Katarzyna pracuje jako Service Operations Specialist w zespole Partner Services.

Kasia posiada kilkuletnie doświadczenie w przetwarzaniu danych, publikacji ofert pracy oraz obsłudze klienta. Pracowała w rożnego rodzaju instytucjach - od muzeum i międzynarodowej korporacji, aż po portal pracy.

Kasia lubi zarówno niewielkie wyprawy po Polsce jak i większe podróże po Europie – wierzy, ze z czasem zwiedzi cały świat. Jednym z jej podróżniczych marzeń jest pokonanie Route 66 motocyklem!

 

Cloud Solutions
 

Bohdan Merezhuk
Cloud Solutions Specialist  

Bohdan jest też konsultantem rozwiązań chmurowych Microsoft 365 dla organizacji pozarządowych. 

Bohdan pochodzi z Kijowa. Jest absolwentem Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych, Wydziału Zarządzania Informacją.

Interesuje się nowymi technologiami i marketingiem. Jego hobby to boks i piłka nożna.


IT 
 

Maciej Długołęcki
Head of Development, Enterprise Business Systems

Maciej w TechSoup zarządza naszym rozwijającym się działem IT. Jego zadaniem jest transformacja istniejących platform Techsoup na nowe rozwiązania oparte na CTP.

Maciej pracuje w branży informatycznej od 1999 roku. Wyróżnia się w analizach wymagań klientów, specyfikacji technicznej, przygotowania harmonogramu i zarządzania projektami oraz zespołem przy użyciu metodologii Agile, Scrum, Kanban, a także JIRA, Redmine, GitLab i OpenProject.

W wolnym czasie Maciej lubi: motoryzację, elektronikę mobilną, robotykę, elektronikę, inteligentne systemy zarządzania domem.

 

 

Natalia Espasiano
Product Owner, Enterprise Business Systems

Natalia współpracuje z partnerami biznesowymi oraz innymi użytkownikami identyfikując wyzwania i możliwości poprawy istniejących procesów i rozwiązań w TechSoup.

Natalia jest Analitykiem Biznesowym z ponad 7-letnim doświadczeniem w branży tworzenia oprogramowania. pracowała w kilku wielokulturowych zespołach. Ma również doświadczenie w procesach Design Thinking, które pomagają w dostarczaniu MVP klientom.

Poza tym Natalia uwielbia spędzać czas ze swoimi kotami, podróżując, słuchając muzyki i oglądając filmy.

 

 

Mariola Kuberska
Quality Assurance Engineer

Mariola dba o poprawne działanie platform Techsoup, testując je i tworząc dokumentację.

W branży IT pracuje od 2008. Przed dołączeniem do Techsoup zajmowała się tworzeniem stron www oraz testowaniem aplikacji do obsługi procesów biznesowych dla międzynarodowych korporacji.

W wolnych chwilach gotuje, szyje i majsterkuje. Lubi też gry komputerowe i podróżowanie z rodziną.

 

 

Filip Jurkiewicz
IT System Analyst

Filip jest analitykiem systemów IT. Zajmuje się wdrażaniem procesów mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa obecnych i nowych systemów informatycznych. Przed objęciem nowej roli wspierał naszych europejskich partnerów w dostarczaniu produktów chmurowych dla uprawnionych organizacji non-profit.

Wcześniej, Filip pracował w firmie Symantec w zespole chmurowym, wspierając międzynarodowe korporacje i firmy w zakresie bezpieczeństwa zarówno poczty elektronicznej, jak i sieci.

W wolnych chwilach spędza czas z rodziną, lubi słuchać dobrej muzyki i poszerzać swoją wiedzę o medycynie ratunkowej.

 

 

Mykyta Yefremenko
2nd Line Support Engineer

Mykyta rozpoczął przygodę w TechSoup w Zespole Partner Services. Kontyuuje pracę w dziale IT. 

Mykyta pochodzi z Ukrainy. W 2013 roku przeniósł się do Warszawy, gdzie studiował stosunki międzynarodowe, ze specjalizacją Europeistyka. Po ukończeniu studiów zaczął współpracować ze sferą IT. W tej chwili podejmuje dodatkowe kursy programowania komputerowego i operacji w chmurze.

 

 

Aliaksej Burnosenka
Quality Assurance Engineer

Alex jest inżynierem ds. jakości od 2013 roku. Przed rozpoczęciem kariery w branży IT był artystą ulicznym i pożeraczem ognia.

Zaczął karierę artysty w 2001, zarządzał zespołem ponad 12 performerów, reżyserował i występował w spektakularnych pokazach w całej Europie.

Jednocześnie Alex kontynuował pracę jako trener w różnych obszarach wystąpień publicznych, sztuki wywierania wpływu i zarządzania publicznością. Pomogło mu to w napisaniu doktoratu z socjologii i nauk politycznych.

Alex gra na kilku instrumentach muzycznych, ale jego ulubionym są tradycyjne białoruskie dudy.

 

 

Mariusz Udowieni
IT Project Manager

Mariusz jest Project Managerem z ponad 14-letnim doświadczeniem w zarządzaniu projektami IT.

Realizował projekty z różnych obszarów działalności firmy, w tym marketingowych, prawno-regulacyjnych oraz sprzedażowych, analitycznych, księgowych i infrastrukturalnych. Zakres jego projektów obejmował wdrożenie nowych funkcjonalności lub zmian w następujących systemach i domenach: CRM, e-commerce, bazy danych, systemy bilingowe, samoobsługa, portale internetowe, systemy integracyjne, systemy raportowania i inne.

W wolnych chwilach uprawia sport: pływanie i jazdę na rowerze. Niedawno założył też własny ogórdek!

 

 

António Ferrente
Drupal Developer

António jest programistą i pracuje w TechSoup jako Drupal Developer.

Stale rozwija swoje umiejętności jako programista, a także jako kierownik projektów i mistrz scrum. Uwielbia wiedzieć wszystko, co jest związane z oprogramowaniem: projektowanie, marketing, zarządzanie i rozwój. Nie może się doczekać dalszego doskonalenia swoich umiejętności i wiedzy oraz pomagania innym. 

António uwielbia podróżować, poznawać nowe kultury i nowych ludzi.

 

 

 

Zoltán Horváth
Senior Drupal Developer

Zoltán rozpoczął karierę w branży IT w 2009 roku jako twórca witryn. Od tego czasu pracował w Europie w Wielkiej Brytanii, Belgii, Niemczech, a także miał klientów w USA. Został starszym programistą Drupal i PHP z wieloletnim doświadczeniem. Pracował z firmami o różnej wielkości, od najmniejszych po duże organizacje zatrudniające tysiące pracowników.

W wolnym czasie lubi grać na gitarze, odwiedzać puby z przyjaciółmi, chodzić na wszelkiego rodzaju koncerty na żywo.

 

 

Aneta Rychel
IT Service Expert

Jako IT Service Expert Aneta obsługuje platformy udostępniane partnerom TechSoup i wspiera operacyjnie międzynarodowy program dotacji TechSoup.

Przed dołączeniem do TechSoup Aneta pracowała w branży mobility jako analityk i lider zespołu. Zdobywała również doświadczenie w IT jako junior front end developer.

W wolnych chwilach interesuje się kinem i podróżuje.

 

Zofia Tokaj
IT Business Analyst

Zofia jest łącznikiem pomiędzy naszymi partnerami biznesowymi a zespołem technicznym. Zofia jest odpowiedzialna za wsparcie procesu wytwarzania oprogramowania od początku, poprzez zbieranie i analizowanie informacji oraz proponowanie rozwiązań dla platform TechSoup. 

Przed dołączeniem do TechSoup, pracowała jako konsultant analityczny w NielsenIQ, współpracując z producentami FMCG w celu optymalizacji ich strategii cenowo promocyjnych.

W wolnym czasie interesuje się wszystkim co jest związane z muzyką, szydełkowaniem, podróżowaniem, uczeniem się języków obcych oraz dobrym kinem.

 

Na dłuższym urlopie

 


Anna Wieprzkowicz


Karolina Dziełak