Miło Cię widzieć na nowej stronie programu TechSoup Polska, prowadzonego przez Fundację TechSoup. Większość prac związanych w modernizacją nowej strony została zakończona. Część drobnych prac jeszcze trwa, ale nie powinny mieć one wpływu na Twoją rejestrację, logowanie się czy zamawianie produktów. Jeżeli widzisz jakieś błędy, możesz nam je zgłosić na adres: kontakt@techsoup.pl Dziękujemy za wyrozumiałość *** Ukryj tę wiadomość

Macie czasami wrażenie, że technologie rozwijają się za szybko? Zastanawiacie się, skąd na bieżąco czerpać o nich wiedzę i poznać w praktyce? Zapraszamy do Akademii TechSoup!

Dobrze wiemy, że rewolucja technologiczna nie stoi w miejscu. Aby za nią nadążyć, musimy cały czas się rozwijać i uzupełniać kompetencje cyfrowe.

Na szkoleniach z Akademią TechSoup dowiecie się m.in., jak efektywnie promować działania NGO, zorganizować pracę w zespole i nie pogubić się wśród natłoku zadań.

 

  1. Plan szkoleń. Na bieżąco odświeżamy listę szkoleń, na które można zapisać się już dziś.
  2. Wspierająca się społeczność. Chcemy umożliwić uczestnikom dzielenie się wiedzą, zadawanie pytań i wsparcie trenerskie po szkoleniu na specjalnie stworzonej do tego platformie. Więcej szczegółów już wkrótce!
  3. Stworzyliśmy moduły tematyczne. Podpowiemy, na które szkolenie warto zapisać się następnie, aby dalej rozwijać swoją wiedzę z danego zakresu.
  4. Gwarancja stałej ceny. 
  5. Materiały do pobrania. Po każdym szkoleniu uczestnicy będą mogli skorzystać z materiałów online.
  6. Dostosowany format szkoleń. Sformatowaliśmy nasze szkolenia w taki sposób, aby każdy uczestnik, wybierając się na nie, wiedział, czego może się spodziewać.

 

   

Nadchodzące wydarzenia

Nowy harmonogram szkoleń już wkrótce! Sprawdź daty najbliższych webinarów

 

Regulamin szkoleń znajdziecie tu

 

NASI TRENERZY

                     

Katarzyna Wojciechowska

Od 5 lat strateg w Offon Agency. Pracowała (szkoląc/przygotowując audyty bądź strategie) tak dla znanych marek jak Viessmann, ClientEarth Prawnicy dla Ziemi, Fundacja Banku Ochrony Środowiska jak i dla wielu prężnie rozwijających się mniejszych polskich przedsiębiorstw, między innymi Baby Design, Persempra, Italvelluti czy Miasteczko Twinpigs. Pisze artykuły dla magazynów i portali marketingowych - Marketing w Praktyce, Nowy Marketing, Online Marketing. 

 
     
 

Krzysztof Wroński

Od 2007 roku specjalizuje się w tworzeniu i optymalizacji kampanii reklamowych w Google, które przynoszą zwrot z inwestycji. Pomaga firmom rozwijać biznes w sieci. Tworzy strategie działań i dobiera narzędzia. Analizuje strony internetowe i doradza jak je ulepszyć, by spełniały swoją najważniejszą rolę. Prowadzi szkolenia z AdWords i z Analytics, m.in. na Akademii Google Partners. Pisze artykuły i występuje jako prelegent na konferencjach branżowych, m.in. na Kongresie Online Marketing, czy semKRK.

   
 

Mathew Jagiello

CEO Agencji Marketingowej "Warszawa". Autor licznych tekstów dotyczących nowych technologii i 1 książki branżowej. Zdobywca wielu dla blogerów IT. Pracując dla czołowych agencji rozwijał w Polsce takie marki jak Intel, ASUS, Huawei, Nikon czy Schneider Electric. Webdeveloper. Obecnie na rachunek własnej firmy Growth Hacker startupów i koordynator gigantycznych kampanii digitalowych.

   
 

Katarzyna Brzezińska

Od początku swojej kariery jestem związana z obszarem IT. Doświadczenie w zespole strategii i zarządzania IT utwierdziło mnie w przekonaniu, że najlepsze są rozwiązania najprostsze i skupione na potrzebach użytkownika. Dlatego, gdy zajęłam się tworzeniem strony internetowej, szybko zdecydowałam się na WordPressa. Lubię dzielić się wiedzą, mam doświadczenie w organizacji szkoleń i konferencji w ramach organizacji studenckiej AIESEC, byłam Tutorem w Akademii Przyszłości, a ostatnio jako projektant UX wspierałam Fundację Światło w staraniach o środki z Funduszu Sektora 3.0.

   

Anna Przybysz

Szkoleniowiec i praktyk branży Public Relations. Pracuje jako wolny strzelec pod marką osobistą annaprzybysz.com. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z Public Relations oraz komunikacją. Prelegentka i wykładowca akademicki, która wierzy w moc relacji. Publikuje na łamach prasy i portali branżowych.

   

Natalia Sarata

Trenerka i konsultantka organizacji pozarządowych, działaczka społeczna zaangażowana od 2002 roku w polski III sektor, socjolożka. W organizacjach pozarządowych przeszła drogę od wolontariuszki przez koordynatorkę projektów i fundraiserkę po współzałożycielkę i członkinię zarządów kilku organizacji pozarządowych (i wszystkie te role jednocześnie). Doświadczyła wypalenia w działalności społecznej, obecnie wspiera organizacje pozarządowe, liderów i liderki w dbaniu o siebie i budowaniu zapobiegającej wypalaniu się aktywistów i aktywistek kultury organizacyjnej. 

   

Katarzyna Zwolak-Szwechowicz

Nowe technologie, aktywizm, III sektor - Kasia od ponad 3 lat łączy te światy w Fundacji TechSoup, gdzie odpowiada za komunikację brandu TechSoup Europe oraz komunikację wewnątrz tej międzynarodowej organizacji. Robi to, co lubi najbardziej: pisze, nagrywa, tworzy grafiki, filmiki, newslettery i prezentacje, prowadzi social media i strony internetowe. I ciągle się uczy, bo rewolucja technologiczna nie stoi w miejscu!