Miło Cię widzieć na nowej stronie programu TechSoup Polska, prowadzonego przez Fundację TechSoup. Większość prac związanych w modernizacją nowej strony została zakończona. Część drobnych prac jeszcze trwa, ale nie powinny mieć one wpływu na Twoją rejestrację, logowanie się czy zamawianie produktów. Jeżeli widzisz jakieś błędy, możesz nam je zgłosić na adres: kontakt@techsoup.pl Dziękujemy za wyrozumiałość *** Ukryj tę wiadomość

Program TechSoup Polska skierowany jest do polskich organizacji pozarządowych, w szczególności fundacji, stowarzyszeń, organizacji kościelnych i innych związków wyznaniowych oraz bibliotek i muzeów publicznych. Podmioty te mogą korzystać z bezpłatnego lub znacznie tańszego dostępu do najnowszego oprogramowania, sprzętu komputerowego, szkoleń technologicznych i rozwiązań cyfrowych.

Dzięki współpracy TechSoup z firmami technologicznymi, polskie fundacje, stowarzyszenia, biblioteki, muzea publiczne, a także organizacje kościelne i inne związki wyznaniowe mogą zaoszczędzić setki lub nawet tysiące złotych na inwestycjach w oprogramowanie, sprzęt komputerowy, szkolenia czy rozwiązania cyfrowe. Powstałe oszczędności mogą przeznaczyć na realizację swojej misji. 

ORGANIZACJE KWALIFIKUJĄCE SIĘ DO PROGRAMU

Do Programu TechSoup Polska kwalifikują się polskie organizacje pozarządowe zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym (Rejestr Stowarzyszeń, innych organizacji społecznych i zawodowych, fundacji oraz samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej) oraz organizacje kościele i inne związki wyznaniowe zarejestrowane w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i AdministracjiDo programu nie kwalifikują się stowarzyszenia zwykłe.

 

OFERTA PROGRAMU

Uczestnictwo organizacji w programie TechSoup Polska jest bezpłatne i umożliwia dostęp do tańszego oprogramowania, sprzętu, szkoleń czy wsparcia technicznego.

 

Oprogramowanie, komputery i sprzęt sieciowy

Współpracujemy z największymi firmami technologicznymi, aby zapewnić organizacjom non-profit, biblotekom i muzeom dostęp do oprogramowania i sprzętu przy znacznych oszczędnościach. Nasze najpopularniejsze oferty to Microsoft Office, produkty dla Windows i serwerów, Adobe Acrobat i Adobe Creative Cloud,  Asana, Box, Lefthand,  Zoom, Symantec i produkty Norton. 
Zobacz dostępne oprogramowanie * Zobacz komputery Zobacz sprzęt sieciowy                          

Szkolenia

Dobrze wiemy, że rewolucja technologiczna nie stoi w miejscu. Aby za nią nadążyć, musimy cały czas się rozwijać i uzupełniać kompetencje cyfrowe. Na szkoleniach z Akademią TechSoup dowiecie się m.in. jak efektywnie promować działania NGO, zorganizować pracę w zespole i nie pogubić się w natłoku zadań.  Zobacz kalendarz szkoleń.

Wsparcie techniczne

Proponujemy usługi wdrażania rozwiązań chmurowych. Chmura może oferować bezkonkurencyjne korzyści w zakresie przechowywania plików, współpracy, prowadzenia dokumentacji i nadmiarowości. Wybór i wdrożenie odpowiedniego rozwiązania chmury dla organizacji non-profit może wydawać się przytłaczające. TechSoup wspiera organizacje non-profit za pomocą usług wdrożeniowych dla Office 365 i wielu innych.  Zobacz jak możemy pomóc.

 

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Jak mogę dołączyć do programu TechSoup Polska?

Przed złożeniem pierwszego zamówienia konieczna jest rejestracja w programie. Rejestracja jest prosta i zajmuje kilka minut. Wejdź na techsoup.pl/rejestracja - wprowadź dane osoby kontaktowej i Twojej organizacji.                   

WAŻNE: osobą kontaktową powinna być:

  • pełniąca funkcję członka zarządu lub organu nadzoru (zgodnie z wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego) w organizacji, która jest rejestrowana 
  •  lub upoważniona przez zarząd organizacji do rejestracji i zarządzania kontem na podstawie stosownego pełnomocnictwa.

W przypadku upoważnionej przez zarząd osoby - prosimy o załączenie skanu pisemnego pełnomocnictwa, które będzie zawierało co najmniej:

  • dane osoby upoważnionej do rejestracji organizacji przez jej zarząd (imię, nazwisko, funkcja w organizacji, adres e-mail który został wykorzystany w założeniu konta personalnego)
  • dane członków zarządu, którzy udzielają pełnomocnictwazgodnie z zasadami reprezentacji w organizacji (imię, nazwisko, pełniona funkcja, adres e-mail do kontaktu, telefon do kontaktu)
  • wyrażoną zgodę członków zarządu organizacji na rejestację i zarządzanie przez w/w osobę organizacji w programie Technologie.org.pl prowadzonym przez TechSoup Polska
  • czytelne podpisy członków zarządu, datę i miejscowośćsporządzenia pełnomocnictwa oraz pieczątkę organizacji

Kolejny krok należy do nas. W przeciągu od 3 do 7 dni roboczych organizacja otrzyma e-mailem informację z wynikiem kwalifikacji, tj. do wsparcia których partnerów została zakwalifikowana. Od tego momentu możliwe jest korzystanie z programu.

Jakie organizacje mogą przystąpić do programu?

Wszystkie polskie organizacje pozarządowe, biblioteki i muzea publiczne, a także organizacje kościelne i inne związki wyznaniowe. Zapraszamy zatem: fundacje, stowarzyszenia, biblioteki publiczne, muzea publiczne, ochotnicze straże pożarne, organizacje harcerskie, koła gospodyń wiejskich czy uniwersytety III wieku. Warunkiem jest posiadanie ważnego KRSu. Stowarzyszenia zwykłe nie kwalifikują się do programu.

 

Jak otrzymać produkty? 

Z chwilą otrzymania od TechSoup wiadomości o zakwalifikowaniu do programu, można zalogować się na konto organizacji w serwisie www.techsoup.pl, dodać wybrane produkty do tzw. koszyka i potwierdzić zamówienie. Następnie należy opłacić fakturę proformę, którą TechSoup prześle na adres e-mail organizacji.

W przypadku zamówienia:

  • oprogramowania komputerowe - organizacja otrzymuje instrukcję pobrania ze strony WWW danego partnera technologicznego i klucze licencyjne w przeciągu 5 dni roboczych
  • sprzętu sieciowego Cisco - wysyłka realizowana jest w przeciągu 8 tygodni

 

Jakie koszty ponosi organizacja za udział w programie?

Rejestracja i uczestnictwo organizacji w programie TechSoup Polska są bezpłatne. Dopiero, gdy organizacja chce zawnioskować o konkretny produkt, należy wnieść opłatę administracyjną przypisaną do produktu.

 

Brak odpowiedzi na Twoje pytanie?

Sprawdź: Najczęściej zadawane pytania i Centrum Pomocy TechSoup Polska lub umów się z członkiem naszego zespołu na konsultacje online.