Miło Cię widzieć na nowej stronie programu TechSoup Polska, prowadzonego przez Fundację TechSoup. Większość prac związanych w modernizacją nowej strony została zakończona. Część drobnych prac jeszcze trwa, ale nie powinny mieć one wpływu na Twoją rejestrację, logowanie się czy zamawianie produktów. Jeżeli widzisz jakieś błędy, możesz nam je zgłosić na adres: kontakt@techsoup.pl Dziękujemy za wyrozumiałość *** Ukryj tę wiadomość

 

FUNDACJA

Od 2009 roku ułatwiamy organizacjom społecznym dostęp do nowych technologii: oprogramowania, sprzętu, rozwiązań technologicznych wiedzy, by mogły skupić się na realizacji swojej misji, działać efektywniej i zmieniać świat na lepszy.

Czytaj więcej

 

NASZA MISJA

Naszą misją jest wzmacnianie społeczeństwa obywatelskiego.

Czytaj więcej

 

ZESPÓŁ

Nasz zespół tworzy ponad 50 specjalistów i specjalistek od technologii i sektora nonprofit. Pochodzimy z 17 państw, mówimy 24 językami. Jesteśmy nie tylko mieszanką narodowości, ale i pasji - od civictech, gotowania, ping-ponga po projektowanie systemów inteligentnych domów.

Czytaj więcej

 

KARIERA

TechSoup to otwarte miejsce dla każdej i każdego. TechSoup to praca w międzynarodowym środowisku, zdalnie lub w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy, interesujące zadania, a przede wszystkim świetny zespół - zapraszamy!

Czytaj więcej