Nowy proces zamawiania produktów Microsoft

W styczniu 2022 r. nastąpiły zmiany w sposobie zamawiania produktów Microsoft
 

Przygotowaliśmy dwa pomocne materiały, które pomogą Ci zapoznać się z nowym procesem zamawiania produktów Microsoft

Zmiany w procesie zamawiania produktów

Aby zamówić produkty Microsoft w TechSoup, organizacje będą musiały najpierw utworzyć konto Microsoft, które jest oznaczone jako kwalifikujące się do ofert charytatywnych w portalu Microsoft Nonprofit. Następnie będą musiały wyrazić zgodę na to, aby TechSoup był ich dostawcą (resellerem). 


Nowy proces pobierania produktów Microsoft

Organizacje uzyskają dostęp do produktów i będą je pobierać za pośrednictwem Portalu Administracyjnego Microsoft 365. Będą miały 5 dni na pobranie oprogramowania lub będą musiały skontaktować się z TechSoup, aby odświeżyć swój link. Dodatkowo, Microsoft będzie oferował tylko określone wersje produktów; organizacje nie będą już mogły pobierać wcześniejszej wersji licencji zamówionych w TechSoup.


Brak Gwarancji Technologicznej (Software Assurance) 

Produkty Microsoft w programie dotacji zamówionych za pośrednictwem TechSoup nie będą już zawierać Gwarancji Technologicznej (Software Assurance).


Już dziś zacznij przygotowywać się do zmian w programie dotacji Microsoft.
Firma Microsoft od wielu lat przechodzi na model cloud-first. Firma Microsoft uważa, że aby naprawdę pomóc organizacjom non-profit w wykorzystaniu obietnicy technologii, musi zaktualizować swój własny program dotacji i zniżek, aby lepiej dostosować wszechstronne możliwości i bezpieczeństwo, jakie może zapewnić rozwiązanie Microsoft Cloud i potrzeby organizacji non-profit na całym świecie. 

Przypominamy, że produkty Microsoft w programie dotacji będę dostępne w progarmie TechSoup Polska tylko do 4 kwietnia 2022.


Co możesz zrobić?

Skorzystaj z programu dotacji Microsoft, zanim będzie za późno. Twoja organizacja będzie miała dostęp do aktualnego programu darowizn Microsoft do 4 kwietnia 2022 roku. Gorąco polecamy skorzystanie z aktualnych produktów programu dotacji Microsoft, jeśli Twoja organizacja opiera się na licencjach on-premise. Rozważ chmurę. 

Organizacje nadal będą mogły składać wnioski o produkty chmury Microsoft za pośrednictwem TechSoup Polska. Oferty te zapewniają taką samą funkcjonalność jak oprogramowanie stacjonarne (On-Premises) często z bardziej zaawansowanymi, bezpiecznymi i niezawodnymi funkcjami. Już dziś możesz ubiegać się o 10 bezpłatnych licencji M365 Business Premium. Sprawdź szczegóły.

Masz pytania? Jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli masz pytania umów się z nami na rozmowę online przez Bookings. Rozmowa jest prowadzona na Teamsach.


WAŻNE: Od stycznia 2022 r. w programie TechSoup Polska nie są już dostępne następujące oprogramowania:

  • Windows Pro Full Operating System (Get Genuine) 
  • Microsoft Access
  • Visual Studio Test Professional with MSDN
  • Windows Server Essentials
  • Dynamics 365 for Customer Service On-Premises User CAL
  • Dynamics 365 for Sales On-Premises User CAL
  • Dynamics 365 for Team Members On-Premises User