Miło Cię widzieć na nowej stronie programu TechSoup Polska, prowadzonego przez Fundację TechSoup. Większość prac związanych w modernizacją nowej strony została zakończona. Część drobnych prac jeszcze trwa, ale nie powinny mieć one wpływu na Twoją rejestrację, logowanie się czy zamawianie produktów. Jeżeli widzisz jakieś błędy, możesz nam je zgłosić na adres: kontakt@techsoup.pl Dziękujemy za wyrozumiałość *** Ukryj tę wiadomość
 
         

Program TechSoup Polska skierowany jest do polskich organizacji pozarządowych, w szczególności fundacji, stowarzyszeń, bibliotek i muzeów publicznych. Podmioty te mogą korzystać z bezpłatnego lub znacznie tańszego dostępu do najnowszego oprogramowania, sprzętu komputerowego, szkoleń technologicznych i rozwiązań cyfrowych.

Więcej

   

                                                                                

W ramach Meet and Code przyznajemy organizacjom pozarządowym mikrogranty na organizację wydarzeń, których celem ma być szerzenie zainteresowania i dostępu do technologii. Celem Meet and Code jest wprowadzenie dzieci i młodzieży w świat technologii i programowania oraz zachęcanie do rozwijania kompetencji cyfrowych niezbędnych w dzisiejszym świecie.

Więcej

   


Hive Mind to interaktywny portal edukacyjny z darmowymi kursami online, który stworzyliśmy dla międzynarodowej społeczności praktyczek i praktyków, w tym między innymi trenerek i trenerów, aktywistek i aktywistów, dziennikarek i dziennikarzy lokalnych, pracowniczek i pracowników organizacji pozarządowych, nauczycielek i nauczycieli, i dla wszystkich osób zainteresowanych poszerzaniem umiejętności korzystania z mediów cyfrowych.

Więcej

   

MEGAPHONE to coroczne międzynarodowe spotkanie dla aktywistek i aktywistów, organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z Europy Środkowo-Wschodniej i Azji Środkowej. Swobodna, „nie-konferencyjna” atmosfera wydarzenia zapewnia przestrzeń do dyskusji, nauki i dzielenia się nowymi pomysłami na przeciwdziałanie dezinformacji czy przebicia się przez algorytmy mediów społecznościowych.

Więcej

,  


Celem projektu Game Changer jest promocja tolerancji, szacunku i zaangażowania obywatelskiego wśród młodych Europejczyków poprzez edukację, grywalizację i kampanie w mediach społecznościowych zapobiegające wykluczeniu i polaryzacji. 

Więcej

   

Apps4Cities Ukraine/Dani Mist promuje zaangażowanie obywatelskie w zakresie otwierania danych publicznych, aby zwiększyć przejrzystość administracji publicznej i odpowiedzialność władz przed społeczeństwem w małych i średnich miastach Ukrainy.

Więcej

   

Fundacja TechSoup wspiera rozwój Globalnej Sieci TechSoup i zarządza siecią partnerów TechSoup w Europie. Wspólnie uczymy się, wypracowujemy metodologię transformacji cyfrowej dla organizacji społecznych z Europy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Więcej