Microsoft 365 Business Premium - 10 darmowych licencji!

Microsoft 365 Business Premium — uprawnione organizacje non-profit mogą ubiegać się teraz o 10 darmowych licencji!

Ponieważ organizacje non-profit są różnej wielkości i mają różne potrzeby technologiczne, Microsoft daje uprawnionym organizacjom 10 darmowych licencji M365 Business Premium, aby pomóc im w cyfrowej transformacji.
Microsoft 365 łączy w sobie najlepszą w swojej klasie produktywność Office 365 z prostym zarządzaniem urządzeniami i bezpieczeństwem, aby połączyć ludzi i informacje w nowy, inteligentny sposób. Zapewnia ochronę informacji, minimalizuje zagrożenia związane z danymi i zapewnia wysoki poziom zarządzania bezpieczeństwem w organizacji non-profit. Daje również organizacji dostęp do narzędzi współpracy, takich jak Teams, Office Apps (Word, Excel, Outlook) i zwiększoną przestrzeń dyskową w chmurze dla kopii zapasowych.

Korzyści z usługi Microsoft 365

Dzięki usłudze Microsoft 365 otrzymujesz zawsze aktualny system operacyjny Windows oraz wiele innych wspaniałych funkcji. Jeśli już polegasz na firmie Microsoft w zakresie poszczególnych rozwiązań programowych w swojej organizacji, sensowne jest połączenie ich wszystkich w jedno rozwiązanie.

 

Udostępniaj i współpracuj

  • Korzystaj z ulepszonych możliwości współpracy dzięki chmurze obliczeniowej. Usługa Office 365 umożliwia udostępnianie, tworzenie i edytowanie takich elementów, jak dokumenty, prezentacje PowerPoint i arkusze kalkulacyjne z dowolnego miejsca i urządzenia.

  • Korzystaj z aplikacji mobilnych (takich jak Word, Excel i PowerPoint) zainstalowanych na wszystkich urządzeniach Twojej organizacji, które są chronione za pomocą funkcji Enterprise Mobility + Security. Wprowadzanie, dostęp, zarządzanie i usuwanie danych przechowywanych na urządzeniach osobistych oraz w jednym systemie w nonprofit.

Zarządzaj aktualizacjami i urządzeniami

  • Bądź zawsze na bieżąco z wersjami systemu Windows 10 i aplikacji Office 365. Będziesz również automatycznie otrzymywać wszystkie najnowsze aktualizacje zabezpieczeń, zmniejszając koszty dla działu IT i koszty ogólne. Firma Microsoft nie obsługuje już systemu Windows 7 ani pakietu Office 2010. Przejście na usługę Microsoft 365 to prosty sposób na rozwiązanie tego problemu.

  • Centralnie zarządzaj wszystkimi komputerami z systemem Windows 10 w swojej sieci za pomocą zaawansowanej konsoli administracyjnej.

  • Uprość konfigurację urządzeń i usług dla pracowników oraz zarządzanie nimi.

Zadbaj o bezpieczeństwo

  • Chroń poufne dane za pomocą programu antywirusowego Windows Defender i szyfrowania BitLocker.

  • Chroń dane firmowe na wszystkich urządzeniach dzięki zawsze włączonym zabezpieczeniom.

  • Uprość konfigurację i zarządzanie urządzeniami i usługami pracowników za pomocą jednej konsoli IT.

A co najlepsze, powyższe to tylko początek możliwości Microsoft 365! W miarę rozwoju Twojej organizacji Microsoft posiada narzędzia takie jak Power BI, Azure, Dynamics 365 i wiele innych, aby Ci pomóc!

Porozmawiaj z nami  

Chcesz rozpocząć pracę w chmurze? Niezależnie od tego, czy jesteś zainteresowany znalezieniem odpowiedniego planu, usługami wsparcia, które pomogą Ci w konfiguracji, czy też potrzebujesz porady eksperta, po prostu zarezerwuj bezpłatne konsultacje z naszymi ekspertami wypełniając poniższy formularz.