Miło Cię widzieć na nowej stronie programu TechSoup Polska, prowadzonego przez Fundację TechSoup. Większość prac związanych w modernizacją nowej strony została zakończona. Część drobnych prac jeszcze trwa, ale nie powinny mieć one wpływu na Twoją rejestrację, logowanie się czy zamawianie produktów. Jeżeli widzisz jakieś błędy, możesz nam je zgłosić na adres: kontakt@techsoup.pl Dziękujemy za wyrozumiałość *** Ukryj tę wiadomość

Nasz zespół tworzy ponad 50 specjalistów i specjalistek od technologii i sektora nonprofit. Pochodzimy z 17 państw, mówimy 24 językami. Jesteśmy nie tylko mieszanką narodowości, ale i pasji - od civictech, gotowania, ping-ponga po projektowanie systemów inteligentnych domów.

Na co dzień pracujemy w nowoczesnym biurze w centrum Warszawy lub w zaciszu własnego domu blisko współpracując z zespołem ze Stanów Zjednoczonych.

TechSoup to otwarte miejsce dla każdej i każdego. Dzięki zespołowi Diversity and Inclusion, staramy się by wszyscy mogli czuć się komfortowo będąc sobą.

Zapraszamy do aplikowania na otwarte stanowiska i dołączenia do naszego zespołu:
 

PHP Developer  
Service Desk Engineer  
Business Analyst  
Junior Consultant, Cloud Services  

Data Protection Program Manager

 

Program Manager, Digital Solutions and Hardware

 
Quality Assurance Engineer  


Nasze oferty znajdziecie również na portalu https://pl.jooble.org